KVT Média

KISKUNMAJSA: ÓVODAI NEVELŐKÉPZÉS INDUL A TOMORIBAN

Új képzést indít a Tomori Pál Katolikus Gimnázium, Technikum és Kollégium. Az 5 éves technikumi képzés során óvodai nevelői szakképesítést lehet szerezni. Az új képzésről Czifrik Ágnes, a gimnázium igazgatója számolt be, míg a Szent Gellért Katolikus Óvoda és Általános Iskola óvodapedagógusai szakmájuk szépségeiről nyilatkoztak.
A képzésről részleteket a középiskola honlapján találhatnak:
További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …