KVT Média

KERÉKPÁRTÚRA JÁSZSZENTLÁSZLÓRA AZ EFI SZERVEZÉSÉBEN

A Kiskunmajsai Egészségfejlesztési Iroda szervezésében kerékpártúrát tartottak Jászszentlászlóra. A résztvevők a Konecsni György Művelődési Ház elől indultak útnak, hogy közösen tekerjenek a szomszéd településre.
A túrához mindenki a közlekedési szabályoknak megfelelően felszerelt kerékpárral, bukósisakkal és láthatósági mellénnyel érkezett, valamint sokan kényelmes öltözetben és frissítő italokkal készültek. A közös tekerés jó hangulatban telt, és hozzájárult az egészséges életmód népszerűsítéséhez.
További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …