KVT Média

KISKUNMAJSA: MEGNYÍLT DARABOS ILDIKÓ ANIKÓ FESTMÉNY KIÁLLÍTÁSA

A Konecsni György Művelődési Közponban megnyílt Darabos Ildikó Anikó (DIA) Lelkem színei című festmény kiállítása. Az alkotásokat Kurucz Erzsébet, a Természetbarát Klub elnöke ajánlotta a közönség figyelmébe. Darabos Ildikó Anikó a megnyitón elmondta, hogy a kiállított alkotások megvásárolhatók, melynek teljes bevételét felajánlotta a majsai Természetbarát Klub támogatására. A megnyitón közreműködött Kakuk Zoé (fuvola) és Péntek Zoé (ének). A tárlat megtekinthető a művelődési központ nyitvatartási idejében.

További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …