KVT Média

SZANK: A BAPTISTA GYÜLEKEZET GYÚJTOTTA MEG A HARMADIK GYERTYÁT

Adventi harmadik vasárnapján a Baptista Gyülekezet tagjai adtak ünnepi műsort a szanki művelődési házban, majd Beke László baptista lelkész gyújtotta meg a harmadik adventi gyertyát. Az ünnepség során hirdették ki az adventi sütemény-készítő verseny harmadik fordulójának eredményeit. A mézeskalácsok versenyében: 1. Pásztorok kunyhója – Törőcsik Vilmosné, 2. Diós mézeskalács – Máté Anita, 3. Édes Mézes – Hachbold Petra. Különdíj:
Méziszelet – Rokolyáné Császi Tünde és Unokák kedvence – Tajti Jánosné.
További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …