KVT Média

MÁJUS 24-IG TEKINTHETŐ MEG A HALASI CSIPKE ÉS SÁLI LEVENTE FESTŐMŰVÉSZ KÖZÖS KIÁLLÍTÁSA

Április 29-én nyílt meg a halasi csipke és Sáli Levente festőművész közös kiállítása a Konecsni György Művelődési Központban. A „Csipkébe írt történetek” című tárlat darabjai többféle festészeti stílusban közelítenek a csipkékhez. A különleges kiállítás május 24-ig lesz megtekinthető.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …