KVT Média

KISKUNMAJSA: NYÁRI DIÁKMUNKÁRA VÁRJÁK A MAJSAI FIATALOKAT

Lehetőség nyílik a nyári szünetben diákmunkát vállalni a kiskunmajsai önkormányzat intézményeinél. A program célja, hogy a fiatalok hasznos tapasztalatot szerezzenek, betekintést nyerjenek a munka világába.
A jelentkezés határideje: június 27., péntek 12:00 óra. Az érdeklődők a Dél-alföldi Regionális Munkaügyi Központ Kiskunmajsai Kirendeltségén tudnak regisztrálni, amely a Kiskunmajsa, Félegyházi út 5. szám alatt található.
A program részleteiről és a betölthető pozíciókról bővebb tájékoztatást a regisztráció során nyújtanak a kirendeltség munkatársai.
További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …