KVT Média

VINCZE ATTILA ATYA EZÜSTMISÉJÉT ÜNNEPELTÉK A KISKUNMAJSAI RÓMAI KATOLIKUS TEMPLOMBAN

Június 28-án, szombaton ünnepi alkalomra gyűltek össze a hívek a Kiskunmajsai Római Katolikus templomban, ahol Vincze Attila plébános atya ezüstmiséjét ünnepelték. A jeles esemény során a nemesnádudvari Animato kamarakórus közreműködésével Gounod C-dúr miséje csendült fel, emelve az ünnepi szentmise meghitt és emelkedett hangulatát.

További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …