KVT Média

KISKUNMAJSA: EGYRE TÖBBEN HASZNÁLJÁK A PARKOLÓÓRÁKAT

Egyre többen használják a parkolóórákat a megváltozott parkolási rend bevezetése óta a Posta előtti útszakaszon. A Félegyházi út, Bajcsy Zsilinszky utca és a Fő utca közötti szakaszán bevezetett időkorlátos parkolási rend szerint a táblával jelölt parkolási zónában munkanapokon 8.00-17.00 óráig legfeljebb 2 óra időtartamú parkolás engedélyezett. A várakozás megkezdésekor a szélvédő mögé kihelyezett óratárcsán kell a parkolás megkezdésének időpontját jelezni.
A közterület-felügyelők rendszeresen ellenőrzik a szabályok betartását és a tapasztalatok alapján egyre többen megfelelően alkalmazzák a meghatározott parkolási szabályokat, ugyanakkor még akadnak olyan járművezetők, akik elmulasztják a parkolóóra kihelyezését.
Érdemes minden arra közlekedőnek beszerezni egy parkolási időt jelző órát, mert a szabálytalan parkolókkal szemben eddig alkalmazott figyelmeztetés helyett szeptembertől már pénzbírság kiszabást is alkalmazhat az ellenőrzést végző közterület-felügyelő.
További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …