KVT Média

KISKUNMAJSA: ÁTADÁSRA KERÜLTEK AZ ÚJ GYALOGÁTKELŐK

December 16-án a közlekedők részére átadásra került a Fő utcán újonnan kialakított három gyalogátkelő. Az említett gyalogátkelők felfestése és járdakapcsolatainak kiépítése már korábban megtörtént, azonban a használatba vételhez szükséges forgalomba helyezési engedély december 15-én érkezett meg.

További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …