December 16-án a közlekedők részére átadásra került a Fő utcán újonnan kialakított három gyalogátkelő. Az említett gyalogátkelők felfestése és járdakapcsolatainak kiépítése már korábban megtörtént, azonban a használatba vételhez szükséges forgalomba helyezési engedély december 15-én érkezett meg.