Az ünnepek közeledtével Kiskunmajsa Város Önkormányzata egy szerény karácsonyi ajándékcsomaggal kedveskedett az önkormányzat intézményeiben dolgozó munkatársaknak.
Az önkormányzat ezzel az apró figyelmességgel kívánt hozzájárulni ahhoz, hogy a karácsony meghitt hangulata a munkahelyi közösségekben is megjelenjen.
A város vezetése ezúton is áldott, békés karácsonyi ünnepeket kíván valamennyi intézményi dolgozónak, családjuk körében eltöltött, nyugodt ünnepi időszakot kívánva.