KVT Média

KARÁCSONYI APRÓ FIGYELMESSÉG AZ ÖNKORMÁNYZATI INTÉZMÉNYEK DOLGOZÓINAK

Az ünnepek közeledtével Kiskunmajsa Város Önkormányzata egy szerény karácsonyi ajándékcsomaggal kedveskedett az önkormányzat intézményeiben dolgozó munkatársaknak.
Az önkormányzat ezzel az apró figyelmességgel kívánt hozzájárulni ahhoz, hogy a karácsony meghitt hangulata a munkahelyi közösségekben is megjelenjen.
A város vezetése ezúton is áldott, békés karácsonyi ünnepeket kíván valamennyi intézményi dolgozónak, családjuk körében eltöltött, nyugodt ünnepi időszakot kívánva.
További tartalom

Az április 1-jén megrendezett alapítványi hangverseny meghitt és színvonalas zenei élményt nyújtott a közönség számára a Konecsni György Művelődési Központ színháztermében. Az …

Néhány nappal korábban adtuk hírül, hogy meghibásodott a Kígyós-Gárgyánban, az egykori tanyasi iskola udvarán álló harang. A szerkezet megjavítása érdekében a Városgazdálkodási …