Kezdőlap Kiskunmajsa KISKUNMAJSA: NAGYOT KÜZDÖTTEK A TIGRISEK A HÉTVÉGÉN

KISKUNMAJSA: NAGYOT KÜZDÖTTEK A TIGRISEK A HÉTVÉGÉN

0

A Kiskunmajsai KC „Tigrisek” ezen a hétvégén a Mizse KC csapatát fogadta a kiskunmajsai arénában. A Tigrisek a címvédő és idén is hibátlan Lajosmizse ellen végig fergeteges mérkőzést vívtak és csak az utolsó percben dőlt el a két pont sorsa. A látottak alapján a döntetlent megérdemelte volna a csapat. A Tigrisek a tabella 5. helyén állnak. Kiskunmajsai KC – Mizse KC 32-33 (18-18) A Vadmacskák a Kalocsa együttese ellen idénybeli legjobb játékukkal arattak sokat érő győzelmet. A jó védekezés mellett Abonyi Boglárka beállása jelentette a döntő fordulatot. Az idény eddigi részében átlagban 36 gólt szerző Kalocsa ezúttal 22-ig jutott, ez pedig a Vadmacskák dicsérete. Csapatunk ezzel a szép győzelemmel a negyedik helyre lépett. Serdülő fiú csapatunk bár jól kezdte a mérkőzését az Üllő otthonában, de az első 10 perc után a hazaiak domináltak és magabiztos győzelmet arattak. Serdülő csapatunk a 9. helyen áll. Női: Kiskunmajsai KC – Kalocsai KC 24-22 (12-11) Férfi: Kiskunmajsai KC – Mizse KC 32-33 (18-18) Serdülő: Üllői KSE – Kiskunmajsai KC 38-26 (20-13)